Prezent na całe życie

Czasami zastanawiamy się jaki wyjątkowy prezent sprawić dziecku na pierwszy Chrzest Święty lub Komunię Świętą. Chcemy, by ten drobiazg towarzyszył mu przez całe życie i symbolizował ważne wydarzenie, które miało miejsce w jego życiu. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę. Zapraszam poniżej.

Różaniec bransoletka

Różaniec bransoletka to doskonały i wyjątkowy pomysł na prezent z okazji ważnych wydarzeń. Taki drobiazg może towarzyszyć obdarowanemu wszędzie, gdziekolwiek będzie się znajdował w przyszłości. Dodatkowo, będzie przypominał o ważnym wydarzeniu, które miało miejsce w jego życiu. Ręczne robione różańce są jeszcze bardziej niezwykłe i efektowne a każdy detal jest w nich misternie dopracowany.

Ceny

W sklepach z dewocjonaliami znajdziemy różnorodne różance bransoletki, wykonane z różnych materiałów. Ich koszt zaczyna się już od 20 zł do nawet 300 zł. Warto podarować taki prezent młodemu człowiekowi na ważne wydarzenie w jego życiu. Będzie nie tylko wspaniałą ozdobą, ale i pamiątką.

Czy to prezent tylko na chrzciny, komunię czy bierzmowanie? Zdecydowanie nie. Jeżeli wiemy, iż osoby są wierzące i praktykujące – warto podarować taki różaniec zawsze – bez względu na okazję i okoliczność. Darując naszym dzieciom taki wyjątkowy prezent, sprawiamy że będzie pamiętał o tym dniu do końca życia a różaniec będzie zachęcał go do częstej i głębokiej modlitwy, oraz o pamiętaniu o Bogu w każdej sytuacji i na każdym etapie swojego życia.